Sahar - Orientální tanečnice | Přijďte na některý ze seminářů
Jsem orientální tanečnice, která vás ráda provede orientem na kurzech nebo vystoupeních
orientální tanec, břišní tanec, náchod, hradec králové, tanečnice, kurzy, vystoupení
15931
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15931,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
c

NEJBLIŽŠÍ SEMINÁŘE

Vítejte na podstránce s nabídkou připravovaných seminářů

Kouzlo orientu 2024

Semináře festivalu Kouzlo orientu 2024:

Sobota 9.3.:

9:00 – 10:30 Nadia Nawar (It) – tanec se závojem.

Závoj je základní taneční rekvizita, která se vždycky hodí. Můžete ho použít při příchodu na taneční parket, nebo s ním vytvářet různé Fusion tance. Nadia nás provede základy tance se závojem a ukáže spoustu tanečních vychytávek. Kdo nemá závoj, může si půjčit.

10:45 – 12:15 Anna Mandak (PL) – španělsko-arabský mix

Anna Mendak (Samirah) je skvělá tanečnice, která ovládá flamengo o orientální tanec. Na semináři oba tyto styly propojí a naučí vás něco z techniky obou stylů a můžete se těšit i na kombinace, které pak propojíte do choreografie.

Neděle 10.3.:

9:30- 11:00 Karolina Štraus Idris – tanec s hedvábným vějířem

Fusion orientálního tance s různými moderními prvky a především s hedvábným vějířem. Seminář bude doprovázet příjemná, melodická moderní orientální hudba.

Naučíte se několik kombinací, které se dají využít samostatně pro obohacení svého sólového tance, nebo jako jeden choreografický celek.

11:15 – 12:45 Jozef Gažo (Sk) – ochutnávka slovenského lidového tance

Na semináři se naučíte základy lidového tance, zatancujete si typické stofické tance ze západního a východního Slovenska a na závěr si vyzkoušíte i čardáš z Gemera.

Pauza na oběd

14:00 – 15:15 Anna Mendak (Pl)- 4 elementy tance.

Zdokonalte své taneční schopnosti pochopením různých dimenzí, do kterých při tanci vstupujete. Je to jeden z nejkrásnějších seminářů, které jsem kdy absolvovala. Nezáleží na vaši taneční technice, užije si to naprosto každý. 

Afterparty v cukrárně na doplnění energie .-))))

Těšíme se na vás