Sahar - Orientální tanečnice | Orientálnímu tanci se věnuji od roku 1999.
Jsem orientální tanečnice, která vás ráda provede orientem na kurzech nebo vystoupeních
orientální tanec, břišní tanec, náchod, hradec králové, tanečnice, kurzy, vystoupení
15491
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15491,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive
c

O MÉ PRAXI

Orientálnímu tanci se věnuji od roku 1999. Můj první seminář jsem absolvovala u Tamary Markové. Taneční základy jsem získala u Mily el Kral, kde jsem později vystudovala Oriental dance academy. Tribal dance jsem studovala u Bri Hurley. V Káhiře jsem absolvovala speciální výuku pro lektory na festivalu Ahlan wa sahlan. Během své taneční kariéry jsem se učila u veliké spousty mezinárodně uznávaných lektorů, ale ráda se učím  i od obyčejných lidí, kteří tanec nikdy nestudovali.

initial image

Sama jsem vyučovala a vystupovala ve více, než 24 zemích světa a jsem za tuto zkušenost velmi vděčná.

Absolvovala jsem koučovací výcvik Koučink jako umění a jsem certifkovaný kouč. S radostí začleňuji do výuky tance i moderní koučovací techniky a věřím, že to mé studenty baví.

Již mnoho let spolupracuji s velvyslanectvími arabských zemí v Evropě. V roce 2017 jsem dostala cenu Marockého království za kulturu. Společně se Sahar group tančíme pro různá velvyslanectví na recepcích a kulturních akcích.

Již 16 let organizuji velký mezinárodní festival Kouzlo orientu v Hradci Králové. Je to jedna z největších událostí tohoto druhu a jsem velmi šťastná, že si zachováváme přízeň diváků, tanečnic i sponzorů.

 

Společně s SVČ Déčko organizujeme v Náchodě velkou mezinárodní soutěž Hvězda orientu.

 

Již od roku 2017 jsem spolupořadatelkou egyptského festivalu Sagat, kde se účastníci učí nejen autentické egyptské folklóry, mohou si zatančit s živou hudbou, ale také se podívat do míst, kam se běžný turista těžko dostává.

 

initial image
initial image

Již mnoho let spolupracuji s přední egyptskou módní návrhářkou Hanan Mahmoud. V rámci festivalu Kouzlo orientu pořádám každý módní přehlídku její nejnovější kolekce luxusních orientálních kostýmů.

 

Každý rok organizuji tanečně poznávací výpravu do Maroka, kde kromě tance poznáváme Maroko v mnoha různých podobách. Procestujeme poušť, hory, jsme u oceánu, ve vesničkách i ve městech. Vidíme, jak je Maroko pestré a na malém území se střídají podnebí, kultura, oblečení i tanec.